زمان ثبت : 1387/05/10 در ساعت 03:25 ب.ظ
نویسنده : بانک اطلاعاتی ساسکاچوان
عنوان : منتظر ایمیل و کامنت های بچه های ساسکاچوان هستیم

چیزی نمونده که این وبلاگ یکماهه بشه در این پست آخر دیدیم که جمعیت ایرانی در ساسکاچوان 700- 800 نفره اما از این تعداد جز 4 - 5 نفری که دوستان خود من هستند بقیه علیرغم اینکه میبینم از وبلاگ بازدید می کنند اما نه کامنت می گذارند نه ایمیل می زنند ...

 مثلا یکی از دوستانمون از رجاینا دیروز 2-3 بار وبلاگ رو باز کرده و خونده و بی نام و نشون خارج شده . دوست عزیزم من در ابتدای وبلاگم گفتم خیلی از دوستان شما در ایران منتظر نظرات , خاطرات , عکسها و .... از شما هستند . شما با تجربیاتتون می تونید آنها رو به آمدن به ساسکاچوان تشویق کنید یا حتی از آمدن بازدارید . پس مطالبتون را هرچند کم از این وبلاگ دریغ نکنید چون واقعا من به تنهایی از پس این همه پاسخ به ایمیل و مطلب نویسی بر نمیام... منتظر ایمیل و کامنت های بچه های ساسکاچوان هستیم  و بچه های ایرون هم بدونن اونایی که تو ساسکاچوان هستند به اندازه اونایی که در تورنتو , کلگری , مونترال و ....هستند با معرفتند و مطالب فراوانی رو بزودی در این وبلاگ مشاهده خواهید کرد.

ضمنا از دوستانی هم که از ما خواستند تبلیغات ایمیلشون رو به هر شکل در این وبلاگ بگنجونیم خواهش می کنم که از ارسال این ایمیل ها اجتناب کنند , چون این وبلاگ فقط جهت اطلاع رسانی به هموطنان عزیز داخل و خارج کشوره نه بیشتر .